KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062323

nr 1306 2323

Stuart Lloyd

(1845-1959), Storbritannien

Blandteknik, "A Surrey Village". Signerad, 50x74 cm

Walter Stuart, bildkonstnär född 1845, död 1959.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 februari 2020
kl 20:33:36

6/2 11:53:19 1      100 kr
10/2 18:02:47 2      Vinnande bud

Stuart Lloyd

Läs mer om Stuart Lloyd